تبلیغات
بیانیه های دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان - بیانیه عدالتخواهان پیرامون برخی اتفاقات داخل دانشگاه

امام سید علی خامنه ای:عدالت خواهی، لُبِِِِّ انتظار ما از دانشجویان است.

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


بیانیه عدالتخواهان پیرامون برخی اتفاقات داخل دانشگاه

بیـــــانیه

مجمع دانشجویان عدالتخواه حضرت ولی عصر (عج) مراتب اعتراض خود را نسبت به جنجال آفرینی های اخیر، اعلام می دارد.

ما دانشگاه را حریم یک خانواده می دانیم.خانواده ای که اختلاف نظرات و سلایق درون آن به پویایی و رشد روز افزونش می انجامد.از آنجا که دانشگاه، محیطی مذهبی و علمی است قطعا می تواند با محور قرار دادن اسلام، عدالت و عقلانیت مشکلاتش را حل کند بدون اینکه به قیّمی از بیرون دانشگاه نیاز داشته باشد.

متاسفانه جماعتی شناخته شده سعی دارند با تصویر سازیهای غیرواقعی از دانشگاه  ، فشارهایی را از بیرون دانشگاه بر دانشگاهیان تحمیل کنند.

متاسفانه این جماعت در اقدام جدید خود  با گزارشات کذب و اغراق آمیز از جشن های اخیر دانشگاه و خصوصا جشن فارغ التحصیلی، به نهادهای نظامی و امنیتی،  بَلوایی در شهرستان به پا کرده اند که موجب تحمیل هجمه های بسیاری بر دانشگاه شده است.

مجمع بر خود لازم می بیند به دور از اهداف سیاسی و جناحی و قشریگرایی، از آبرو و حیثیت دانشگاه و دانشگاهیان پاسداری کند.

مجمع دانشجویان عدالتخواه همواره در دانشگاه مدافع آزادی بیان و نقد و مطالبه و فعالیت گروه ها و سلایق مختلف بوده و خواهد بود و بر کسی هم پوشیده نیست که بخاطر همین دفاع کردن از آزادی و حقوق حقٌه ی دانشگاهیان بارها بر خود کمان ملامت دیده است.

ما مکرراً به دانشجویان گوشزد کرده ایم که پایبند به اقدامات مستقل باشند و هرگز خود را بازیچه و آلت دست گروه ها، جریانات و اشخاص قرار ندهند اما بر خلاف اکثر دانشجویان ، اقلیتی هستند که  گوششان بدهکار این حرف ها  نیست.

متاسفانه این جماعت اندک  از این دست اقدامات نامعقول در پرونده ی عملکرد خود بسیار دارند و صد عجب که بر این سیاه سوابق خود، فخر می فروشند.

لازم است گفته شود که ما به هیچ وجه مدافع عملکرد معاونت فرهنگی دانشگاه نیستیم و نقدهای بسیار جدی را به عملکردشان وارد می دانیم.عملکردی که نارضایتی بسیاری از دانشجویان و اساتید را به وجود آورده است.

ما راه حل را در بازگشت از نگاه های تنگ نظرانه، خشک، سلیقه ای و ظالمانه، به رویکردی حداکثر گرا و نوید بخش با محوریت عقلانیت، عدالت و اعتدال اسلامی و صد البته درون دانشگاهی میدانیم.

ما صریحا آزادی بیان، نقد و طرح سوال را حق ضایع شده ی دانشجویان و اساتید می دانیم و شدیدا از رفتارهای جنجال آفرینی این چنینی، برائت می جوییم و همگان را به راه حلِ پیشنهادی دعوت می کنیم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : بیانیه ها 

باران
یکشنبه 27 مهر 1393 10:51 ب.ظ
سلام
حرفاتون که میگه شما کلا با مفهوم عدالت مشکل دارید اصلا درک نمیکنید جه برسه به اینکه بخواهید طرفدار عدالت باشید.فقط کافیه به خودتون بیاید.همین خیلی ساده است.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR...ERROR


هیچ استدلالی در متن شما دیده نشد!!!
البته اعضای مجمع به این ابراز احساسات شما احترام می گذارند.
پنجشنبه 29 خرداد 1393 03:19 ب.ظ
شما که منتقد پذیر نیستید
من دارم میگم اگه بقیه تشکل ها کار یدی یا به گفته ی شما حمالی میکنن
خب قبلش یه فکری داشتند که به عمل رسوندن
اگر به طور مثال برای رفتن به اردوی راهیان نور بسیج میشن و به قسمت تدارکات و پشتیبانی بها میدن بخاطره اینه که هدفشون ازقبل مشخص کردن
اونم خدمت به زائر شهید،یا تاثیر گذاشتن روی بقیه.
منظورم اینه که شما که میگی اونا حمالن
باید بگم حداقل یک کاری کردن.
قبول کنید که شما دارید زیاده روی میکنید
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : انتقادپذیر هستیم...اما سیستم فکری ما و شما دو سیستم مجزاست و براساس یک سری اصول غیرواحد گفتگو شکل گرفته است و طبیعیست که نمی توانیم به نتیجه برسیم.نقد شما بر اساس سیستم فکری ما یک "نقد وارد" نیست.
اگر اجازه دهید وارد مصادیق نشویم که از تحمل برخی افراد خارج است.
برای اینکه درک بهتری نسبت به سیستم عدالت خواهانه پیدا کنید نوشتاری تحت عنوان:"خطر مذهبی های بی خطر" رو بهتون پیشنهاد می کنیم.
بخشی از این نوشتار، اینچنین می گوید:


...
هشت سال جنگ را دوست دارند، بخصوص اردوهای راهیان نورش و یادواره های نوستالژیک آن را، اما قرار نیست پیام دفاع مقدس را در جنگ پابرهنه ها و مرفهین بی درد بازگو کرد و به "نتایج تکلیف آور و خطرناک آن" دست یافت. تا دلتان بخواهد برای شهدا اشک می ریزند، عکس می چسبانند به شرطی که شهدا نیز پایشان را از گلیم خود درازتر نکنند و توقع جهاد و مبارزه نداشته باشند. آیا نباید ثابت کرد که در اسلام ناب نسبت شهادت و عدالتخواهی تباین است؟ و این دو مفهوم در اندیشه متحجرین هیچ ربطی بهم ندارند و قرار نیست بعد از هر یادواره و ذکری از شهدا، موتور آرمانخواهی در جامعه شتاب بگیرد! که اگر شهدا امروز بودند، با استناد به سیره ی ناب شهدا و بسیجیان واقعی یقه اصحاب قدرت را برای وفا به عدالت در عرصه های فردی و اجتماعی می گرفتند و چرخه ی فاسد ثروت- قدرت عده ای را با مشکل مواجه می ساختند. اما "اینان حتی حسین(ع) را هم شهید دوست دارند"، نه حسینی زنده و حاضر در همه زمان ها و مکان ها، چرا که ممکن است از حنجر چنین حسینی هر لحظه صدای "هل من ناصر ینصرنی" شنیده شود!
در قاموس مذهبی های بی خطر، "کل یوم عاشورا" یعنی هر روز زیارت عاشورا را با100لعن و 100سلام بخوانی، تا خیالت از باب تولی و تبری راحت شود، و دیگر نیازی به مبارزه با ظالمین زنده و اطاعت از امام حاضر نباشد.
...
متن کامل "خطر مذهبی های بی خطر":


iga.parsiblog.com/Posts/144/خطر+مذهبی+های+بی+خطر/
سه شنبه 27 خرداد 1393 04:15 ب.ظ
خب اگر ما به تصمیمات درستی دست پیداکردیم
واگربخواهیم آنهارا عملی کنیم
آیا احتیاج به نیروی انسانی داریم یا خیر؟
من با این حرفتون که بعضی تشکل هااولویت رو به کار یدی میدهند موافقم
اما باید این رو هم درنظر گرفت که
شما که ادعای روشنفکری و انقلابی دارید
میتونید بهشون ایده بدید
آیا تابحال اینکاررا کردید
...............................
همیشه حرف زدن آسان است.
...............................
.
آیا رهبر فقط و فقط از ما انتظار کار فرهنگی داره؟
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : نیروی انسانی با نیروی باربر و حمال متفاوت است!!!
تمام امورات به نیروی انسانی وابسته است...بحثی در این نیست.اما باید از هر نیرویی متناسب با "توانایی های برترش" استفاده کرد.
"توانایی برتر یک دانشجو"، "قدرت فکرش" و "توانایی برنامه ریزی هدفمند برای حل مشکلات جامعه است" و نه باربری!!!
اگر نیرویی که می تواند بیاندیشد و راه های نو و گره گشا خلق کند رو درگیر باربری و کارگری کنیم قطعا این نیرو دیگه انرژی و دغدغه ای برای کار فکری نخواهد داشت.


فرمودید:"شما که ادعای روشنفکری و انقلابی دارید
میتونید بهشون ایده بدید
آیا تابحال اینکاررا کردید"
*
آیا شما فکر می کنید آنچه که پیشنهاد دادید، انجام نشده؟!؟!
اگر جوابتان مثبت است، شدیدا در اشتباهید.


کارنامه ی نیروهای عدالت خواه چیزی فراتر از حرّافی رو نشون میده!!!

فرمودید:"آیا رهبر فقط و فقط از ما انتظار کار فرهنگی داره؟"
ما نگفتیم رهبری فقط و فقط انتظار کار فرهنگی داره اما در فرمایشات ایشون واضحه که ایشون از دانشجو انتظار حمالی و باربری ندارن.ایشون تاکید دارند که دانشجویان باید همت خودشون رو روی ترویج گفتمان عدالت خواهی بذارن.
"لبِّ انتظار ما از دانشجویان، عدالت خواهیست."//امام خامنه ای

ترویج این گفتمان و تفکر انرژی بسیاری رو می طلبه اما این انرژی رو مغز دانشجو مصرف می کنه.
دانشجویی که قدرت فکر بالایی داره و می تونه با تفکر و به صورت هدفمند حرکت بکنه این توانایی رو هم داره که باربری و حمالی کنه اما دانشجویی که باربر خوبیه لزوما یک نیروی فکری خوب نیست!!!(عموم کسانی که تن به باربری و حمالی در تشکل های دانشجویی می دهند، فاقد توان کار فکری هستند و به همین دلیل است که خود را سرگرم باربری می کنند!!!)
فقدان نیروهای اندیشمند در تشکل های حزب الهی کاملا محسوسه...گاهی برای حل ابتدایی ترین سوالات و مشکلات، دست به دامان اساتید کشوری می شوند!!!این ضعف فکری مضحک ترین مساله در برخی از تشکل های حزب الهیست!!!
مریم
دوشنبه 26 خرداد 1393 04:48 ب.ظ
سلام علیکم
منظورتون رو از کار سنگینی که بقیه ی تشکل ها به دوش میگیرند یا کار هجوی انجام میدهند چیست
لطفا کمی عامیانه تر حرف زنید
حرفاتون احتیاج به مترجم داره
و ربطش رو به داعش هم نفهمیدم
(من دوست دارم تمام مسائل را جزئی بررسی کنم)
ممنونم
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام

منظور از کار سنگین، کار فیزیکیه.یعنی کارهایی که صرفا از فیزیک بدن درش استفاده میشه.در حالی که بزرگترین سرمایه ی یک دانشجو، فکر و خلاقیتشه.
دانشجو نباید خودش رو درگیر کار فیزیکی بکنه و یا اگه خودش رو درگیر کار فیزیکی می کنه نباید این باعث بشه از کار فکری و هدفمند غافل بشه.
اولویت با کار فکری و ایجاد راه های جدید برای حل مشکلات جامعه است.
شما در اکثر تشکلات حزب الهی دانشگاه ها می بینید که برنامه هایی رو هر سال تکرار می کنن و هر سال هم یک آسیب شناسی رو انجام میدن که در واقع تکرار آسیب شناسی سال های قبله.این دور خود چرخیدن و در جا زدن بسیار مخربه.
عموم حرکت های دانشجویان حزب الهی وابسته به تعداد نیروهاییست که فقط در حد عمله و بارکش استفاده می شوند و هرگاه که تعداد نیروها کاهش پیدا کند، کار این تشکل ها هم با مشکل مواجه می شود و به طور کلی حرکت این تشکل ها همیشه به حضور فیزیکی این تشکل ها - در وسط میدان عملگی - وابسته است.
به عنوان مثال یک اردو را با هزینه های مالی و انسانی زیاد برگزار می کنند و اگر بودجه و یا نیروی انسانیشان با کاستی مواجه شود دیگر کاری از دست این تشکل ها بر نمی آید.
یک تشکل برای اینکه بتواند کاری را انجام بدهد که استمرار داشته باشد باید گفتمان سازی کند.
بر طبق فرمایشات رهبری، دانشجو نباید بارکشی و عملگی کند بلکه باید کار فکری و گفتمانی انجام دهد...دانشجو باید مردم را دغدغه مند و بیدار کند...باید گفتمان عدالت و عدالت خواهی را در بین مردم تبیین کند و رواج دهد.


انرژی دانشجو باید برای برنامه ریزی های دقیق و علمی صرف شود و نه برای بار کشی و کار فیزیکی.

آنچه که راجع به داعش عرض شد مربوط به یکی از نظرات ثبت شده در همین پست بود...فردی به ما اعتراض کرده که "چرا نمی روید با داعش بجنگید".
بحث راجع به این نظر بود...عرض شد که رهبری از دانشجو انتظار کار فکری و ترویج فرهنگ عدالت خواهی در بین مردم رو دارند ولی عده ای فکر می کنند که اولویت دانشجویان جنگ با داعش است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ملیکــــــــــــــــــــــــــا
دوشنبه 26 خرداد 1393 10:06 ق.ظ
سلام
من عدالتخواه نیستم ولی بعضی از روحیاتم با شما مثل همه.
نشریه اتان هم که می امد واقعا تنها نشریه ای بود که معتقدم به مشکلات می پرداخت.(البته کمی تند هم بود)

این نظراتی هم که میدهند و می گویند بیانیه اتان بد بوده از طرف همان دروغ گوهایی نوشته شده که شما بخاطرشان بیانیه دادید و به جز اینها همه دانشجوها از کارتان خوششان امده پس ادامه بدهید
ضمنا توی خوابگاه های ما اصلا اطلاع رسانی نکردید و فقط چند بیانیه زده شده بود که اونها را هم همین ها زود کندنشون و بخاطر همین کسی از بیانیه اتان خبر نداره
اگه واسه خوابگاه های ما کمک خواستید با پیامک یا میل خبر بدهید حدود 8 نفر هستیم و می توانیم برای نشر این چیزها کمکتان کنیم.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام


انشاالله بهتون خبر می دیم...متشکر
مریم
یکشنبه 25 خرداد 1393 09:27 ب.ظ

رهبر از دانشجو در مورد اجرای عدالت چه انتظاری داره؟
یا به عبارتی یک دانشجو چکار میتواند کند؟
چرا رهبر درین مورد بیشتر توضیح نداده اند و فقط گفتندکه باید عدالت خواه باشد
میدونم شاید منظورش این بوده ما که صفر کیلومتریم
فردا که وارد کار شدیمریا،
بدونیم که عدالتی هم هست
ولی بهتر بود که رهبر یه نظارتی داشتند
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم
انتظارات رهبری به طور مفصل در مجموعه "قاموس عدالت و عدالت خواهی" گردآوری شده.(می توانید با مراجعه به دبیر مجمع، این جزوه رو دریافت بفرمایید) و یا از این آدرس دانلود بفرمایید:
http://edalatkhahi.ir/main/img/2011/01/ghamuse-edalat-nahae-A5.zip
حجم:325کیلوبایت و حدود 100صفحه.

رهبری پیرامون وظایف دانشجویان عدالت خواه رهنمودهای بسیاری داشته اند.
به عنوان مثال:
بنده معتقد نیستم که دانشجویان بایستی سکوت کنند و هیچ حرفی نزنند; به این هم معتقد نیستم که دانشجویان بایستی از خودشان در وسط میدان تحرک عملی نشان بدهند، بلکه معتقم که دانشجو در زمینه ی عدالت خواهی باید اصل قضیه را مطالبه کند;"جا انداختن فکر عدالت خواهی در ذهن مردم"، در ذهن خانواده ها، در ذهن هر کسی که در حوزه ی کارتان قرار می گیرد.//امام خامنه ای(1382/2/22)
بار معنایی این فرمایشات دقیقا معادل با آن عبارتیست که شهید بهشتی راجع به دانشجو گفته است:"دانشجو موذن جامعه است"
حال این فرمایشات را با حرف های دوستانی که در فکر جنگ با داعش هستند مقایسه کنید.
با توجه به فرمایشات امام خامنه ای، دانشجو باید تفکر عدالت خواهی را در جامعه رونق دهد و اینگونه است که تمام امورات اصلاح خواهد شد.
این در حالیست که در عموم تشکل های حزب الهی، افراد تمام همّ و غمشان این است که بودجه ای بگیرند تا بتوانند به یک کار سنگین و غیر مداوم بپردازند...در این تشکل ها علاوه بر اینکه فعالیت های سنگینی بر دوش دانشجوها قرار داده می شود، متاسفانه حرکت مستمری نیز شکل نمیگیرد.
حال اگر دانشجو روح عدالت خواهانه ی جامعه را بیدار کند دیگر نیاز به هیچ فعل هجوی ندارد.فقط کافیست این گفتمان در جامعه رونق بیابد و در بیانات رهبری نیز این مطالبه ی اصلی از دانشجویان است.(لبِّ انتظار ما از دانشجویان، عدالت خواهی است.//امام خامنه ای)
متاسفانه آدرس هایی که تشکل های عدالت خواهی برای رسیدن به آن ها در تکاپو هستند، اولویت نیست!!!
مریم
شنبه 24 خرداد 1393 10:06 ب.ظ
عدالت با قسط چه فرقی داره؟
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم خواهر گرامی

خواهر گرامی این دو قرابت بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند ولیکن به اختصار، "قسط" تجلی "عدل" است.
در واقع "قسط" یعنی "عدل" و "عدالتی" که در زندگی مادی و معنوی انسان ها به جریان افتاده است.


هر گاه در تمام حوزه ها، شاهد اجرای عدالت باشیم از "قسط" سخن می گوییم.
همسنگر
شنبه 24 خرداد 1393 04:12 ب.ظ
و موضوعی که می فرمایید به سطح کشور کشیده شده و در سایت های پر مخاطب بازنشر شده (یعنی بیانیه ی مجمع عدالت خواهان)، در واقع نفی آن تهمت ها و اکاذیب بوده.


پر واضح است که این دو موضوع، در تضاد و تقابل با یکدیگرند و نه در حمایت و تایید یکدیگر...آنچه که مسئولین تهدید کرده بودند در تریبون های شهرستان مطرح می کنند موجب بی آبرویی دانشگاهیان می شد اما آنچه که ما در سطح کشور نشر دادیم در واقع خط بطلانی بود بر تمام آن اکاذیب!!!
این رو دقیقا شما گفته بودید.. جالبه وقتی شم خبری رو که دیگران از اون بی اطلاعند نشر می دید و بعد می خواهید دانشگاهرو به قول خودتون از این اکاذیب تبرئه کنید در واقع دارید اشاعه فحشا می کنید و چه بسا عده حرف شما رو وقعی نگذارند و بدتر عمل شما گل به خودی هم بشه.. پس باید حواسمون جمع باشه که لازم نیست مسائلی که در دانشگاه اتفاق می افته انقدر رسانه ای بشه .. از تریبون شهر 200 نفر می شنیدند الان از تریبون شماهزاران بازید می تونه صورت بگیره..
خودتون قضاوت کنید..
در کارفرهنگی تیزبینی و باریک بینی مهم ترین اصله و قبل از همه این ها توجه به هدف و نیت اصلی..
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : تا به حال این چنین مغالطه ای را از کسی ندیده بودیم!!!
اشاعه ی فحشا؟!؟!؟!؟!؟!
فرمایشات شما بسیار مغالطه آمیز است...قبلا نیز عرض کردیم که آنچه که از تریبون های شهر قرار بود منتشر شود علنا "فساد دانشگاه و دانشگاهیان" را مطرح می کرد اما در بیانیه ی ما نه تنها چیزی از فساد و آنچه که دانشگاه و دانشجویان به آن متهم شده اند ذکر نشده است بلکه صرفا "بی گناه بودن دانشجویان و دانشگاهیان" و "دروغ بودن گزارش ها" را مطرح کرده ایم.(بیانیه را دوباره با دقت بخوانید...متوجه خواهید شد که اتهامات و شرح ماوقع در آن به هیچ وجه به چشم نمی خورد و اینگونه تنظیم کردن بیانیه در واقع همان "تیزبینی" و "باریک بینی" است.)
پس از نشر بیانیه، یک خواننده اگر از قبل آن اکاذیب را بداند قطعا بعد از خواندن این بیانیه یا به دروغ بودن آن اکاذیب پی می برد و یا بر سر نظر خود می ماند.(پس اثر بیانیه بر ذهنیت این فرد نسبت به گزارشات مذکور اگر مفید واقع نشود قطعا مضر نیز نخواهد بود)
حال اگر فردی اصلا از اتفاق رخ داده اطلاعی نداشته باشد، با خواندن متن بیانیه به هیچ وجه به اتهامات وارد بر دانشگاه پی نخواهد برد.ما دقت لازم در متن بیانیه را داشته ایم و به هیچ وجه یک شخص بی اطلاع از مساله نمی تواند از متن بیانیه به ابعاد منفی آن پی ببرد.(اگر توجه داشته باشید این بیانیه در عین اینکه دارد اعتراضی را بیان می کند این اعتراضش یک اعتراض گنگ است و تنها کسانی که از آن گزارشات کذب اطلاع دارند متوجه مفهوم این بیانیه می شوند.)پس نگرانی شما پیرامون اشاعه ی فحشا یک نگرانی غیر منطقی و مغالطه آمیز است.
صابر
جمعه 23 خرداد 1393 01:18 ب.ظ
سلام
من میخواستم از اعضای گروهتون که صادقانه کارمیکنند تشکر کنم.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام


بزرگوارید برادر و به خاطر لطفی که به ما دارید متشکریم اما...

دشنه بردار که بر فرق کسان باید کوفت
و قفس، بر سر صاحب قفسان باید کوفت
عادل_صادق
جمعه 23 خرداد 1393 01:15 ب.ظ
سلام
من دوست دارم واقعا
ولی اطلاعاتم اصلا خوب نیست
میخواهم که خودم رو امده کنم
لطفا بهم بگید که اول چکنم؟
یعنی چه کتابایی بخونم؟
درضمن من از میخواهم بیشتر اهداف شمارو بدونم
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : بله.
بنده نیز عرض کردم که برای این مهم، پل ارتباطی نیاز داریم...لطفا مانند دیگر بزرگواران شماره و ایمیل خودتون رو (+مشخصات) ارسال بفرمایید.


برای شناخت اهداف ما نیز بر خواندن قرآن، نهج البلاغه و "خصوصا صحیفه ی امام خمینی(ره)" مداومت داشته باشید.
عادله
پنجشنبه 22 خرداد 1393 07:14 ب.ظ
سلام
من از کارهای شما خوشم میاد
دوست دارم مثل شما به ایران خدمت کنم
لطفا بگید برای شروع کار اول باید چکنم؟
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم
اگر "دغدغه ی اسلام ناب" دارید و "به عدالت امرالمومنین علی(ع) عشق می ورزید" و "دوست دارید به *اسلام* خدمت کنید" لطفا شماره و ایمیل خود را با پیام خصوصی ارسال بفرمایید.

ضمنا دیگر بزرگوارانی که تمایل به فعالیت در مجمع عدالت خواهان را دارند می توانند با ارسال شماره و ایمیل خود به ما ملحق شوند.تنها، کسانی که اولین فریادهای عدالت خواهانه را سر می دهند بسیجی اند.//متفکر جهان اسلام، جسن رحیم پور ازغدی
گم نام
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:47 ب.ظ
عدالت اینه که نظرات من تایید شوند
با تشکر
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم خواهر گرامی.
با توجه به حجم بسیار بالای پیام های خصوصی و اینکه در فصل امتحانات پایان ترم قرار داریم، پیام ها با اولویت زیر و به ترتیب جواب داده خواهد شد:
1.پیام های کوتاه.(عمومی)
2.پیام های خصوصی
3.پیام های دیگر...

ضمنا پیام های دلسوزانه ی خواهران و برادران برای ما بسیار با ارزش اند و مطمئن باشید که هرگز این محبت بزرگواران را بدون پاسخ دادن به دغدغه هایشان رها نخواهیم کرد اما لازمه ی این مهم نیز صرف وقت می باشد و اگر هر کسی صرفا جواب پیام های خودش را بدون رعایت نوبت مطالبه کند قطعا این مطالبه در تضاد با هدف سازنده ی ایشان می باشد.
انشاالله تمامی پیام ها به مرور زمان جواب داده خواهد شد.
از صبر و شکیبایی شما بزرگواران متشکریم.
*********************************************************************
به روز رسانی:
نظرات شما منتشر شد(به همراه جوابیه).با تشکر از صبر شما
گم نام
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:45 ب.ظ
وظایف نقد کننده:

1 - باید در انتقاد از یک شخص یا دستگاه دچار بی‏انصافی نشویم. باید با انصاف بود، با انصاف عمل کرد، با انصاف حرف زد. اگر با کسی دشمن هستید نباید موجب شود حتی نسبت به دشمن بی‏عدالتی و بی‏انصافی کنید. نگرانی من از انتقاد کردن نیست. یکی انتقاد می‏کند یکی هم جواب می‏دهد، نگرانی من از رایج شدن اخلاق بی‏انصافی در جامعه است.
2 - زیاده‌روی نباید کرد. در فریب خوردن از هوای نفس به خودمان سوءظن داشته باشیم. ببینیم کجا هوای نفس است، کجا احساس تکلیف؛ و دقت بکنیم که حتی پا از دایره تکلیف آن‏طرف‌تر نباید گذاشت.
3 - نباید به کسی تهمت زد یا به خاطر یک امر از همه چیزهایی که صلاحیت محسوب می‏شود، او را نفی کرد.
4 - در حرف زدن، در تصمیم‏گیری و قضاوت، عدالت را رعایت کنید.
5 - انتقاد با نظر خیرخواهانه است. و آن جایی واقعاً انتقاد است که کسانی با نظر خیرخواهانه، نقاط مثبتِ کاری را توجه می‏کنند و نقاط اشکالش را هم ذکر می‏کنند.
6 - نقد را با عیب‏جویی و با عصبانیت و با بهانه‏گیری نباید اشتباه کرد. اما نقادی باید کرد. در عین حال نقد پذیر هم باید بود.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : بله...آنچه که در متن شماره ی 1 آمده است در واقع همان چیزیست که در گزارشات مذکور رخ داده است...متاسفانه در یک سال اخیر این عده ی معدود بارها "اخلاق بی انصافی" خود را بروز دادند و شاهد این مدعا نیز حافظه ی دانشجویانیست که فرود آمدن پتک های سنگین نهادهای امنیتی را بر سر و روی دانشجویان در این یکسال شاهد بوده اند.
متاسفانه مثل دیگر نگرانی های امام خامنه ای، این نگرانی ایشان نیز رفع نشد و کار به جایی رسید که مجمع برای رفع این نگرانی مجبور به علنی کردن "اخلاق بی انصافی" این عده ی معدود شد و بیانیه صادر کرد.در رابطه با مطلب دوم نیز باید عرض کنیم:در جلسه ای که با یکی از مسئولین متدین و دلسوز دانشگاه داشتیم بحث این گزارشات کذب را مطرح کردیم و ایشان نیز در جواب گفتند:"بالاخره گاهی هوای نفس آدم ها رو به این کارها وادار می کنه".دوست عزیز یکی از بزرگترین بازی های نفسانی که حزب الله درگیر آن بوده، هست و خواهد بود "خود اف بی آی پنداری" است!!!
این بازی شیطانی در اوایل انقلاب صحنه هایی مانند "فرو کردن پونز" در پیشانی دختران بدحجاب را خلق کرد و امروز صحنه های نوین تری را خلق می کند.نسل قبلی این بیماران حزب الهی نما، پونز در سر دختران فرو می کرد و نسل امروزی این متحجران مذهبی نما به جای پونز، پتکِ گزارش های دروغین و امنیتی را بر سر مردم می کوبند و اینگونه به مردم این کشور ظلم میکند.
این "مذهبی نماهای احمق بی شعور"("فرمایش امام است") در بازی کودکانه ی شهواتشان فرو رفته اند و برای یک کف و سوت، زمین و زمان را به هم میزنند تا خودی نشان بدهند.
نمیدانند که "رحماء بینهم" دستور خداوند است و این حکم برای اجرا نسبت به همین مردم است.راجع به متن سوم هم واقعا انسان نمیدونه چی بگه...وقتی که اینقدر بر دوری کردن از تهمت حتی به یک نفر تاکید شده چطور عده ای با کمال بی شرمی به چند هزار دانشجو تهمت زدند؟!


متن چهارم یک اصل کلی رو مطرح کرده...اگر این اصل توسط این عده از دانشجویان رعایت میشد قطعا بسیاری از مسائل پیش نمی آمد...واقعا جای تاسف داره که عده ای نام مسلمان رو یدک میکشن اما این حداقل ها رو رعایت نمی کنند.


بند پنج و شش هم با اونچه که رخ داده در تضاده.
گم نام
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:45 ب.ظ
تفاوت تخریب و انتقاد:

* یک مسأله هم، مسأله‏ی انتقاد و تخریب است؛ مرز انتقاد و تخریب چیست؟ تخریب بکنند و اسمش را بگذارند انتقاد؛ یا از ما انتقاد بشود و ما تلقیِ تخریب از آن داشته باشیم؟ خب، باید مشخص بشود تخریب کدام است و انتقاد کدام است:
الف) معنای انتقاد آن ارزشیابیِ منصفانه‏ای است که یک آدم کارشناس می‏کند؛ نقادی هم، همین است. وقتی شما طلا را می‏برید پیش یک زرگر که نقادی کند، او می‏گوید:« آقا! این عیارش بیست است»؛ یعنی عیار بیست را قبول می‏کند؛ حالا از بیست و چهار عیار - که طلای خالص است - چهار عیار کم است. این شد نقادی. البته زرگر هم هست و وسیله‏ی نقادی را هم دارد.
ب) اما اگر چنانچه طلا را بردید مثلاً پیش یک آهنگر و او یک نگاهی کرد و آن را انداخت و گفت: «آقا! این‏که چیزی نیست.» این اسمش نقادی نیست. اولاً اصل طلا بودن شیی، انکار شده. خب، بالاخره مرد حسابی! حالا عیار بیست و چهار ندارد، عیار بیست که دارد؛ این را قبول کن! ثانیاً: شما که اهل این کار و آشنای این کار نیستی!

تعریف تخریب:

* تخریب یعنی:
* انکار امتیازات؛
* قبول نکردن برجستگی‌ها و کارهای خوب؛
* درشت کردن و برجسته کردن ضعف‏ها.
انتقاد تخریبی یعنی آن انتقادی که:
* قصد آن اصلاح نیست، بلکه به قصد تخریب است؛
* واقعیت، غیر واقعیت، خلاف واقع، ضد واقع و همه چیز در آن هست؛
* گاهی یک چیز کوچک را بزرگ می‏کنند؛
* گاهی یک چیزی که نبوده به عنوان یک حقیقت مسلم جلوه می‏دهند.
* هیچ بنای اصلاح ندارند، این تخریب است.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : مجددا از فرستادن این نکات پر بار متشکریم.


یقینا اگر خاطیان غائله ی اخیر این نکات را با نکات قبلی شما جمع بندی کنند قطعا حقانیت بیانیه ی عدالتخواهان بر آنان آشکار خواهد شد چرا که آنان نیز مدعی ولایت مداری و محور بودن امام خامنه ای در رفتار خودشان هستند.


اگر سیاه نمایی هایی که در گزارشاتشان نسبت به فضای دانشگاه کردند را در یک کفه ی ترازو قرار دهند و با یک عیار سنجی منصفانه نیز عیار دانشگاه را در بعد فرهنگی بسنجند و در کفه ی دیگر ترازو قرار دهند قطعا به این نتیجه خواهند رسید که کارشان نقد نبوده بلکه یک تخریب ناجوانمردانه و حرام بوده است که قطعا مشمول غضب الهیست.
********************************************************************

* تخریب یعنی:
* انکار امتیازات؛(در گزارشات این عده ی معدود تمام محاسن دانشگاه نادیده گرفته شده است)
* قبول نکردن برجستگی‌ها و کارهای خوب؛(ایضاََ)
* درشت کردن و برجسته کردن ضعف‏ها.(این نیز در گزارشات مذکور منتسب به افراد خاطی به وضوح دیده می شود)
انتقاد تخریبی یعنی آن انتقادی که:
* قصد آن اصلاح نیست، بلکه به قصد تخریب است؛(گزارشاتی که داده شده بود کاملا دارای بعد تخریبی بود...تنها اثری که در فضای افکار مسئولین گذاشته بود، تخریب و بی آبرو کردن دانشگاه بود)
* واقعیت، غیر واقعیت، خلاف واقع، ضد واقع و همه چیز در آن هست؛(این ویژگی ها دقیقا در گزارشات مذکور وجود داشته است)
* گاهی یک چیز کوچک را بزرگ می‏کنند؛(همانطور که قبلا مصادیقی از اکاذیب موجود در گزارش ها را بیان کردیم این ویژگی نیز در گزارشات آن عده ی معدود وجود داشته است.)
* گاهی یک چیزی که نبوده به عنوان یک حقیقت مسلم جلوه می‏دهند.(این نیز از در گزارشات کاملا مشهود است)
* هیچ بنای اصلاح ندارند، این تخریب است.(این نیز واضح است که گزارشات داده شده کاملا در جهت تخریب جایگاه دانشگاه و دانشجو بوده است)

گم نام
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:44 ب.ظ
منشور اخلاق رسانه‌ای، از نگاه حضرت امام خامنه ای:
مطبوعات و رسانه‌ها:
* مؤثرترین سلاح بین‏المللی علیه دشمنان و مخالفان سلاح تبلیغات است. سلاح ارتباطات رسانه‏ای است. امروز این قوی‏ترین سلاح است و از بمب اتم هم بدتر و خطرناک‏تر است.(پس باید مراقب بود).

* من مطبوعات را یک پدیده‏ی ضروری و لازم و اجتناب‏ناپذیر برای جامعه‏ی خودمان و هر جامعه‏ای می‏دانم. بنده برای مطبوعات سه وظیفه قائلم:

1 - نقد و نظارت.

2 - اطلاع رسانی صادقانه و شفاف.

3 - طرح و تبادل آراء و افکار در جامعه.

وظیفه‏ی اول؛ نقد و نظارت:
تعریف نقد و اتنقاد:
* نقد یعنی عیار سنجی، یعنی :
* یک چیز خوب را، آدم ببیند خوب است؛
* یک چیز بد را نیز ببیند؛
* و بعد جمع‏بندی کند.
جمع‏بندی کار یک مجموعه هم آن وقتی است که ضعف‏ها و قوت‏ها را منصفانه کنار همدیگر قرار بدهد.
انتقاد معنایش این است که هر انسانی بنشیند عیارسنجی کند:
* ببیند نقطه‌ی ضعف کجاست؛
* ببیند نقطه‌ی قوّت کجاست؛
* بعد ببیند این نقطه‌ی ضعف - اگر می‌تواند علّت‏یابی کند- به کجا برمی‌گردد، سراغ آن‌جا برود؛ یعنی آن ریشه را پیدا کند، اصل را پیدا کند. اگر این کار انجام شد، درست است.
اگر انتقاد به معنای عیب‏جویی باشد:
1 - نه چیز خوبی است؛
2 - نه خیلی هنر زیادی می‏خواهد؛
3 - نه خیلی اطلاعات می‏خواهد؛ بلکه انسان با بی‏اطلاعی بهتر هم می‏تواند انتقاد کند.
4 - انتقاد به معنای عیب‏جویی اصلاً هیچ لطفی ندارد، هیچ فایده‏ای هم ندارد.


تفاوت نقد کردن و نق زدن:

* فرق است بین نقد کردن و نق زدن:
الف) نقد کردن یعنی:
* یک نکته‏ی تاریک را گفتن،
* و با جنبه‏ای مثبت به جنگ آن رفتن،
* و برآن فایق آمدن.
ب) نق زدن یعنی:
* یک نکته‏ی منفی را گرفتن،
* و مدام آن‏را تکرار کردن،
* و سیاه نمایی کردن،
* و یأس پراکندن
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : بله...نقد دارای ملزوماتیست و نکاتی که شما از فرمایشات امام خامنه ای نوشته اید برای شناخت آن ملزومات بسیار راهگشاست.

اگر چه تمام این نکات هر کدام بحث مفصلی را می طلبند اما به اختصار، این نکات را با مسئله ای که در دانشگاه رخ داده مقایسه می کنیم تا زشتی و زنندگی آن را با معیار قرار دادن فرمایشات امام امت، حضرت امام خامنه ای به همگان نشان دهیم.

با توجه به نکات مذکور:
همانطور که می دانیم در دانشگاه ما ایام محرم و ایام ماه رمضان و به طور کلی تمام مناسبتها گرامی داشته می شوند و دانشجویان در این زمان ها خود را با فضای معنوی دانشگاه، همراه می کنند...
بر طبق فرمایشات امام خامنه ای نقد منصفانه این است که لیستی از برنامه های معنوی دانشگاه و همینطور لیستی از برنامه های هجو و بیهوده ی دانشگاه را جمع آوری کنیم و سپس منصفانه و دلسوزانه خوبی ها و زحمات مسئولین را پاس بداریم و از این بابت در جایگاه نقد کننده، قدردان زحماتشان باشیم.
و در عین حال به لیست دوم مراجعه کنیم و علاوه بر اینکه اعتراض خود را به "مسئولین مربوطه" اعلام می داریم بر طبق فرمایشات امام خامنه ای باید سعی کنیم که آن عیوب را ریشه یابی کنیم و در حد توان برای آن راه چاره ای بیاندیشیم.

بر طبق فرمایشات امام خامنه ای، نیک واضح است که صدور بیانیه یک حرکت لازم و بسیار پسندیده بود...بیانیه ی مجمع دقیقا در راستای اعتراض به زیر پا گذاشتن این فرمایشات امام خامنه ای بوده است و از این پس نیز اگر کسی به خود اجازه دهد که بر خلاف این فرمایشات با آبروی ده هزار مسلمان بازی کند قطعا با اقدامات قاطع عدالت خواهان روبرو خواهد شد.انشاالله

در بخشی که به عنوان تفاوت نقد و نق زدن آورده اید هم نکات قابل تاملی وجود دارد...
در واقع بر اساس این فرمایشات امام خامنه ای باید به این دسته از دانشجویان خاطی تذکر داد که:
اگر شما واقعا دلسوزید و نگران رخ دادن محرمات در جشن های دانشگاه هستید چرا دست به کار نمی شوید و جشنی شاد و پر نشاط در چارچوب اسلام برای دانشجویان تدارک نمیبینید.شما اگر دلسوزید باید به "کار فکری" همت گمارید و جشن هایی را مطابق با آموزه های اسلام تدارک ببینید که پاسخگوی نیاز دانشجویان به شادی و تفریح نیز باشد.
آیا اینکه همیشه می نشینید و نگاه می کنید و پس از اتمام مراسمات نق زدن های خود را شروع می کنید مورد پسند امام امت است؟!
آنجا که فرموده اند:"نق زدن یعنی:
* یک نکته ‏ی منفی را گرفتن و مدام آن‏را تکرار کردن*، و سیاه نمایی کردن،"
یکی از مصادیق این فرمایشات، همین کسانی هستند که هر سال به بیان مشکلات جشن ها می پردازند...همه ی فعالین فرهنگی دانشگاه می دانند که بعد از هر جشنی این عده ی شناخته شده به تکرار حرف های همیشگی خود می پردازند و اخیرا هم با این گزارشات کذایی، شاهکار خود را خلق کردند!!!لازم به ذکر است که این افراد "سیاه نمایی" را در گزارشات مذکور به حد کمال رساندند و جشن را به گونه ای گزارش دادند که مسئولین شهرستان گمان کردند که فاجعه ای رخ داده است حال آنکه هرگز اینگونه نبود و مشکلات این جشن نیز به مانند جشن های سال پیش بوده است.

امیدواریم افرادی که این مشکل اخیر را به وجود آوردند متنبه شده باشند و با معیار قرار دادن این ملاک ها از این پس تمام تلاش خود را برای اصلاح رفتارشان بکنند و دلسوزانه با ملاک قرار دادن این فرمایشات گرانبها در اصلاح خود و جامعه کوشا باشند.
انشاالله
گم نام
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:42 ب.ظ
خیلی جالبه شما می گویید مسئولین شهر ،مسئولین دانشگاه را تهدید به رسانه ای کردن موضوع کردند
و شما با این بیانیه خواستید دانشجویان را آگاه کنید،
خب من موافق کارتان ولی این عدالت است که این موضوع از سطح شهرستان فراتر رود و کشوری شود؟؟
و یا عدالت است که بخاطر یک کار اشتباه یک مجموعه،آن مجموعه را کلا زیر سوال برده؟؟
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : موضوعی که در شهرستان قرار بود منتشر شود تحت عنوان "فساد دانشگاه و دانشجویان" بوده...انتشار این مطلب برای جامعه ی دانشگاهی یک فاجعه محسوب میشد.


و موضوعی که می فرمایید به سطح کشور کشیده شده و در سایت های پر مخاطب بازنشر شده (یعنی بیانیه ی مجمع عدالت خواهان)، در واقع نفی آن تهمت ها و اکاذیب بوده.


پر واضح است که این دو موضوع، در تضاد و تقابل با یکدیگرند و نه در حمایت و تایید یکدیگر...آنچه که مسئولین تهدید کرده بودند در تریبون های شهرستان مطرح می کنند موجب بی آبرویی دانشگاهیان می شد اما آنچه که ما در سطح کشور نشر دادیم در واقع خط بطلانی بود بر تمام آن اکاذیب!!!فرمودید:"عدالت است که بخاطر یک کار اشتباه یک مجموعه،آن مجموعه را کلا زیر سوال برده؟؟"
در جواب باید عرض کنیم که:ما هرگز هیچ مجموعه ای را زیر سوال نبرده ایم(لطفا بیانیه را با دقت بخوانید)...در بیانیه اسمی از هیچ مجموعه ای ذکر نشده بلکه در این بیانیه یک فعل مورد نکوهش و اعتراض قرار گرفته.
لطفا توجه داشته باشید که اعتراض به یک فعل اشتباه و آن هم فعل اشتباهی که موجب ریخته شدن آبروی قریب به ده هزار انسان میشود نه تنها هیچ تضادی با عدالت ندارد بلکه عین عدالت است.


حال اگر مجموعه ای نوک اعتراض ها را به سوی خود می بیند چه کنیم؟!
می گویید دست از "امر به معروف و نهی از منکر" برداریم؟!
آیا بهتر نیست که تمام مجموعه ها با نشر بیانیه ای، از عناصر بی فکر و تندرو، برائت بجویند و به جانب حق آمده و از ریختن آبروی دانشجویان اعلام برائت کنند؟!
حسن
سه شنبه 20 خرداد 1393 07:31 ب.ظ
چرا بیانیه های شما عده آی میکنند؟ مگه حق شما نیست که بتونید بیانیه بدید؟ چرا عده ای اینجور برخورد میکنند؟ اینکه میشه با زور کار کردن بعد به شما میگن با زور کار میکنید!
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : کسانی که چنین کاری کردند برای همه شناخته شده اند.
اینان کسانی هستند که سالهاست دانشگاه را ملک شخصی خود می دانند.

فرمودید:"چرا بیانیه های شما را عده ای میکنند؟ مگه حق شما نیست که بتونید بیانیه بدید؟"
برادر عزیز...در این دوره و زمانه مهم نیست که حق با کیست...مهم اینست که زور با کیست!!!
این عده ی معدود زور دارند و همیشه با زور، حق را ناحق جلوه می دهند.
به قول شاعر:عِرض خود می بَرَند و زحمتِ ما می دارند.
در رابطه با کنده شدن بیانیه های مجمع:از کسانی که با تهمت و افترا آبروی ده هزار مسلمان را به باد می دهند، کندن بیانیه هایی که رسوایشان می کند اصلا چیز عجیبی نیست.در رابطه با استفاده کردن از زور فقط کافیست کارنامه ی مدعیان را بررسی کنید تا حقایق، برایتان آشکار شود.
سیاوش
سه شنبه 20 خرداد 1393 06:11 ب.ظ
سلام
بابا دمتون گرم عجب غوغایی به پا میکنید،
داداش آخه هیچ تاثیری همداره این همه وقت میذارید
من که عاشق اینجور خفن بازیام،خیلی مردید که میزنید تو دهن این نامردا!
برای عضویت تو جنبشتون بایست چیکار کنم؟
قربون مرامتون
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام
بزرگوارید برادر...ولی باید خدمتتون عرض کنیم که هدف ما صرفا ایجاد غوغا و سروصدا نبود بلکه "دانستن" را حق دانشجویان می دانیم و برای اینکه دانشجویان "بدانند"، این کار را انجام دادیم وگرنه ما هرگز به دنبال ایجاد یک غوغای بی ارزش و بی هدف نبودیم.بلکه وظیفه خود میدانستیم که دانشجویان را آگاه کنیم تا بدانند که چگونه عده ای معدود با آبرویشان بازی می کنند.حال اگر در راه رسیدن به این هدف، غوغایی هم به پا شده یقینا بخاطر بیداری و آگاهی دانشجویان است که نعمتی بس بزرگ و با ارزش است.

این غوغا، غوغایی مقدس است.


در ضمن باید خدمتتون عرض کنیم که در طول یک سال اخیر (به دور از چشم دانشجویان) از این دست مسائل بسیار رخ داده بود اما به امید اصلاح شدن این عده ی معدود، بر آن مسائل چشم پوشیدیم ولی متاسفانه در رفتار اینان هیچ تغییری رخ نداد و به همین دلیل ما نیز برای اصلاح امر، لازم دیدیم که تغییر رویه بدهیم.


فرمودید:"آخه هیچ تاثیری همداره؟" و همچنین بعدش فرمودید:"میزنید تو دهن این نامردا".

آیا به نظر شما "تو دهنی زدن به افراد" هیچ اثری نداره؟!در جواب سوالتون که پرسیدید:"برای عضویت تو جنبشتون بایست چیکار کنم؟"
باید عرض کنیم که برای عضویت در "مجمع عدالتخواهان" فقط کافیست شهادتین خودتون رو بگید!!!
سه شنبه 20 خرداد 1393 05:52 ب.ظ
چرا میگویید که بنده سطحی نگر هستم
با استناد سخن بگویید،
یا چرا من خیالاتی هستم؟
کمی قبول دارم و لی نمیتوان انکار کرد که تمام حرفهایم اشتباه است.
آخه شما اگه واقعا پیرو خط امام هستید،
بگید که تاحالا برای امامتون چه کارهایی کردید؟
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : تمام متن شما نشانه ی سطحی بودن افکار شماست...نه نسبت به داعش نگاه عمیقی دارید و نه نسبت به اسرائیل.


در جواب سوال آخرتون هم باید عرض کنم که مجمع عدالتخواهان در رفسنجان تازه تاسیس است و بر کسی پوشیده نیست که هر کودکی را بلوغیست...
البته اکثریت دانشجویان می دانند که همین امروز هم، صدای کودکانه ی مجمع دانشجویان عدالتخواه، رعشه به تن برخی انداخته است.
اما شما برای اینکه به جواب سوالتان برسید کمی صبر کنید و بگذارید در دوران بلوغ و جوانیِ این "طفل خداجو و عدالتخواه" به سوال شما جوابی شایسته بدهیم...انشاالله...
کریس رونالدو
دوشنبه 19 خرداد 1393 07:50 ب.ظ
سلام
همین هم من باب ادب خودم بود؛
وقتی بعضی ها حد خودشونو نمیدونن باید چی کار کرد؟باید دونست که جشن برای چیه؛برای اینکه یه عده بیان از همون حد اسلام معتدل که خودتون ازش دم میزنید خارج بشن؟حالا تحت هر عنوانی که میخاد باشه؛اینکه نمیشه یه روز به بهانه ی جشن ؛یه روز ولادت,یه چیز دیگه بیایم عرف را زیر پا بزاریم باید یه وقتی یه اقدامی باشه که دونسته بشه یه حد و مرزی هم هست ؛زیاده روی شده ولی اینکه اینقدر بقول دوستمون آرمانی فکر کنید فکر کنم یه کم کودکانه فکر کردنه
فکر نکنم انقدر که پیاز داغشو زیاد کردین بی عدالتی باشه ؛که اگه اینجوری بود هرکی هر کار دلش خواست بکنه بعدشم کسی کار باهاش نداشته باشه؟گفتم بله زیاده روی شده ولی بهتر نبود خودتون با هم کنار میومدین این بحث ها رو بین بچه ها نمیکشیدین
موضوع خوبی رو برای اطلاع رسانی از اوضاع انتخاب نکردین
یه کم بیشتر فکر کنید
با تشکر از حوصلتون
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام و رحمۀ الله
در بیانیه اعلام کردیم که ما عملکرد معاونت فرهنگی رو نه تنها تایید نمی کنیم بلکه شدیدا به این مجموعه نقد داریم.

ما از جشن و اتفاقات پیش آمده دفاع نکردیم اما آیا آنچه که رخ داده با آنچه که در گزارشات به نهادهای امنیتی ذکر شده با حقیقت یکیست؟!
آیا کشف حجاب رخ داده؟!(یا دروغ است؟!)
آیا جشن مختلط بوده؟!(یا جشن خانوادگی بوده و هر کسی در کنار پدر و مادرش نشسته بوده؟!)
آیا پیرمردی در جشن، دست خودش را به گردن دختری انداخته و با او عکس گرفته است؟!(یا اینکه پدری دستش را به گردن دخترش انداخته و با او عکس یادگاری گرفته است؟!)

این ها بخشی از اکاذیبیست که در گزارشات به آن اشاره شده است.
آیا شما می توانید شاهدی بیاورید که رخ دادن این اتفاقات را تایید کند؟!اگه جوابتان مثبت است پس معرفی کنید.


آیا می دانید برخی از مسئولین شهرستان (مقامات مذهبی و امنیتی) با دانشگاه تماس گرفته اند و مسئولین مومن و دلسوز دانشگاه را تهدید به رسانه ای کردن این فساد!!! کرده اند؟!
چطور اینکه ما به دانشجویان آگاهی رسانی کردیم تا آبرویشان را پاسداری کنیم از نگاه شما زشت و ناپسند است اما اینکه یک مسئول شهرستان تهدید می کند که در تریبون های رسمی شهرستان آبروی دانشجو و دانشگاه را خواهد برد، زشت نیست؟!
آیا می دانید پس از دادن این گزارش های کذب در ساعت1:30 بامداد، از نهادهای امنیتی با مسئولین دانشگاه تماس گرفته اند؟!اگر این آبرو ریزی، بزرگ نبوده پس چرا چنین واکنشی از طرف مسئولین شهرستانی داشته است؟!
آیا می دانید که برای این موضوع در شهرستان، جلسه ی اضطراری تشکیل شده؟!
فکر نمی کنید کمی از حقایق ماجرا بی خبرید؟!


به نظر شما وقتی که به مسئولین شهر گزارش می دهند که در دانشگاه "کشف حجاب شده" و یا "جشن مختلط" برگزار شده و یا اینکه "پیرمردی دست به گردن دختری انداخته و با او عکس گرفته" آیا آبرویی برای دانشگاه و دانشگاهیان باقی می ماند؟!


ما فقط از آبروی دانشگاه و دانشجویان دفاع کرده ایم و از این پس همواره بر این راه خود پافشاری خواهیم کرد.البته این مسئله هرگز مانعی برای نقد مراسمات و جشن ها توسط ما نخواهد شد.
اما نقد مراسمات دانشگاه باید درون دانشگاه و صادقانه و دلسوزانه باشد و نه در نهادهای بیرون دانشگاه و با گزارشات کذب و مغرضانه.نقد باید سازنده و راه گشا باشد.
در کجایِ اسلام، چنین آبرو ریزی هایی را حلال شمرده اند.با کدام منطقی ریختن آبروی قریب به ده هزار دختر و پسر دانشجو حلال است؟!دوست عزیز، آرمانی فکر کردن کودکانه نیست...بلکه اینکه عده ی معدودی دچار "خود اِف بی آی پنداری" شده اند، بچگانه است.ظاهرا شما از فضای امنیتی که در یک سال اخیر برخی از دانشجویان و دانشگاهیان را قربانی کرده بی خبرید.

فرمودید که "بهتر نبود که خودتون با خودتون کنار میومدین؟"
دوست بزرگوار، تمام حرف ما همین مسئله است که چرا مشکل درون دانشگاه رو به بیرون دانشگاه کشیده اند و برای دانشگاه هزینه درست کرده اند؟!ما به همین مسئله ای که شما می فرمایید اعتراض کرده ایم و در ضمن، آیا حق دانشجویان نیست که بدانند عده ای با دروغ و تهمت و افترا، آبرویشان را ریخته اند؟!ما با تمام خواهران و برادران عزیزمان در دانشگاه عهد می بندیم که از این پس هرگز در چنین اموراتی سکوت نکنیم...به فضل الهی، دوران خود سری ها و دروغ ها و افراطی گری ها (آن هم به اسم اسلام) تمام شده است.
به دورانی وارد می شویم که همه ی مجموعه های دانشجویی با هم اندیشی و گفتگو و آزاد اندیشی به حل مشکلات دانشگاه و دانشجویان خواهند پرداخت...دوران خفقان و سرکوب صداها در حال اتمام است.

انشاالله به دورانی وارد می شویم که بر اساس آموزه های حقیقی و مدفون شده ی اسلام ناب (دلسوزانه و با مهربانی) خطاهای یکدیگر را گوش زد کنیم و نه با پتک کمیته ها و نهاد های امنیتی.
صادق
دوشنبه 19 خرداد 1393 04:20 ب.ظ
باسلام
منظورم از ارمانی بودن،
این نیست که برنامه نداشته باشید نه.
منظورم اینه که شما مرد حرف هستید نه عمل.
درمورد موضوع جنگ با داعش باید بگم که
بهتر بود باباتون به دوستش میگفت: اگه دشمن بیاد تو خاکمون،
این فرهنگ سازی دیگه بدرد نمیخوره.
ودر آخر این بحثم باید بگم
داعش نماینده ای از تمام تروریسم های عالم است.
اگه الان جوجست
فردا خروس میشه،
ما اگه کارمون درست بود نباید میذاشتیم که این جوجه سر ازتخم برداره،
درهرحال
به جای حفظ کردن اینکه امام چی گفته،
باید ببینیم که امام چی خواسته
اونم گفتند که:
کوشش کنید درآن میدانی که میدان مبارزه بین الله و شیطان است،
میدان مبارزه بین نفسانیت انسان و روح است،
درآن میدان پیروز شوید.
ما کجای کاریم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اسراییل نیل تافرات رو بگیره
مطمئنی ایران محفوظ میمونه؟
سوال آخر فکر میکنی امام زمان از کارهای شما راضیه؟
ببین کجا کم گذاشتی و کجا خراب کردی
ازینکه شما دغدغه ی ایران رو دارید
یا به عبارتی علایم حیات درشما دیده میشه خوشحالم،
ولی کافی نیست،
همون قدر که وسعتتون زیاده
ای کاش عمقتون هم زیاد بود،
که همون فهمتون از برقراری عدالت رو منظورم هست.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : اینکه عدالتخواهان اهل حرف اند و نه عمل بر خلاف کارنامه های نیروهای ماست ولی این نگاه شما به خاطر اینه که برخلاف مجموعه های وابسته به کانون های قدرت، وقتی که عدالتخواهان کاری رو انجام میدن دویست بار از دست مسئولین لوح تقدیر نمیگیرن.


راجع به داستان جبهه هم اون فرد به دنبال حق و حقیقت نبوده که می فرمایید باید مطلب رو براش باز میکردیم...بلکه به دنبال فرار از خطرات جنگ بوده.

در رابطه با داعش هم به منابع معتبر رجوع بفرمایید و نه به تخیلاتتون.
اساسا ظهور گروه هایی به مانند داعش در طول تاریخ بارها اتفاق افتاده و متفکرین و صاحب نظران معتقدند که اگر چه در نگاه اول این حرکت ها در تاریخ مخرب به نظر میان اما در نگاهی عمیقانه این حرکت های افراطی و خطرناک برای حیات دین بسیار مفید و سازنده اند.متاسفانه مطلب مفصل است و توضیح آن در این جا مقدور نیست.

برای فهمیدن خواسته های امام باید به فرمایشات امام رجوع کنیم...آنچه که شما "حفظ کردن" می نامید رو ما "دانستن" و "فهمیدن" می دانیم...لازمه ی تحقق اهداف امام، خواندن و دانستن فرمایشات ایشان است.1.خواندن2.دانستن3.فهمیدن4.عمل کردن.(برای درک بیشتر، جزوه ی "لزوم نظام فکری برای بسیجی" رو مطالعه بفرمایید)

در رابطه با فرمایشاتتون راجع به اسراییل شما متاسفانه جهان بینی بسیار ضعیفی دارید...یعنی پس از این تاریخچه ی ننگینی که اسرائیل در جنگ های آخرش برای خود رقم زده شما هنوز این سگِ حرام زاده رو دارای قدرت می دونید؟!
لااقل به فرمایشات امام خامنه ای مراجعه بفرمایید تا حد و حدود اسراییل رو متوجه بشید...ضمنا شمایی که حتی نظرات و دیدگاه های امام حاضر رو نمیدونید چطور دم از برآوردن خواسته های امام خمینی می زنید؟!؟!

در جواب مطلب آخرتون باید بگیم که ما دغدغه ی ایران نداریم...(امام خمینی:ما بر سر مملکت با کسی دعوایی نداریم.ما میگوییم تا شرک و کفر هست،مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم) ما دغدغه ی اسلام ناب داریم و اگر ایران هم برای ما ارزشی دارد به واسطه ی اسلام ناب است و لاغیر.
در رابطه با اینکه ما رو کوچیک می بینید هم نظر شما محترمه اما مراقب خطای دیدتون باشید...
و البته اساسا بهتره آدم بجای اینکه به دیگران خیره بشه ، به آینه خیره بشه.


در شریعت اسلام اول خودسازیست و سپس دعوت دیگران به آنچه که برای خود به دست آورده ایم.
صادق
دوشنبه 19 خرداد 1393 12:19 ق.ظ
شما حق ندارید که اینکارهای خشونت آمیز رو حتی فکرش رو بکنید چه رسد به اینکه ، انجام بدید
منظورم از کار مفید اینه که چرا همه باشما لجن
حتما یه جای کار میلنگه
شما چرا اینقدر آرمانی فکر میکنید
ازخودتون یه دنیای خیالی ساختید
اگه واقعا راستگو هستید
برید با داعش بجنگید
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : ما هم همین رو داریم میگیم...قطعا کسی حق نداره این کارهای خشونت آمیز و به دور از عقلانیت رو انجام بده ولی عده ای هستند که توی همین دانشگاه اینکارها رو کردن و صد عجب که به این "سیاه سوابق خود" می بالند.

فرمودید:"چرا همه باشما لجن؟"
سوالتون رو باز هم با سوال جواب میدم...چرا همه با امیرالمومنین (ع) لج بودن؟!
می دونید بعد از اینکه امیرالمومنین(ع) به حکومت رسید و حرف از عدالت و پس گرفتن بیت المال زدند، روز بعدش همزمان با نمازی که به امامت ایشون بود، عده ای در همونجا جماعت دیگه ای رو به امامت فرد دیگه ای راه انداختن؟!حتی یک روز هم عدالت امیرالمومنین(ع) رو تحمل نکردن!!!
تاریخ ثابت کرده که عدالتخواهی آخرش فرق شکافته می خواد ولی اگر دردِ شکافته شدن فرق سر، از آدمی سلب مسئولیت می کرد یقینا آقامون در سجده گاه، فرقش شکافته نمی شد...
مقتدای ما"شهید الوحید" ، امیرالمومنینه...پیامبر(ص) ایشون رو "شهید الوحید" خطاب می فرمودند و اشک می ریختند...
بله برادر...امیرالمومنین(ع) شهید الوحید بودند...یعنی شهید تنها...و این غربت و تنهایی حضرت هم فقط یک دلیل داشت و اون هم عدالتخواهی ایشون بود.

سلام خدا بر تو ای شهید تنها...سلام خدا بر توی ای شهید مظلوم و سلام خدا بر تو ای شهید عدالت.


فرمودید که"شما چرا اینقدر آرمانی هستید".
هیچ انسانی بدون آرمان زندگی نمیکنه...
فقط آرمان های افراد با هم متفاوته...
یکی آرمانش ماشینه، یکی آرمانش خونه است،یکی آرمانش یه شغل و یه حقوق ماهیانه است، یکی آرمانش میلیاردر شدنه و...!!!
و هر کسی به سمت آرمانهای خودش میره...اگه انسان آرمان نداشته باشه به جمود و سکون می رسه.
پس داشتن آرمان، لازمه ی حیات بشره.
حالا اینکه عقل آدم چه آرمانی رو انتخاب میکنه بحث مجزاییست...آیا دل بستن به آرمان های دنیوی و پوچ، عقلانیست؟!آیا آرمانی که دنیویه و با مرگ انسان نابود میشه ارزش اینو داره که به دنبالش باشیم؟!یا نه...انسان باید به دنبال آرمان های جاوید باشه که همون آرمانهای الهیِ انبیاست؟!
همونطور که می دانید هیچ حرکت عظیم انسانی (انقلاب ها)، رخ نخواهد داد مگر اینکه آرمان های والا داشته باشه...انقلاب اسلامی بر پایه ی آرمانهای الهیِ انبیا بنا شد و اگر روزی این ارمان ها به حاشیه برن، اون روز، انقلاب خواهد مرد ولو اینکه پوسته اش باقی باشه.(امام خامنه ای بارها بر اینکه "مراقب باشیم روح انقلاب از دست نره" تاکید داشتند.)
ما آرمانی نیستیم دوست عزیز...خمینی آرمانیه...این انقلاب آرمانیه...امیرالمومنین(ع) آرمانی اند...و در یک کلام، اسلام ناب، آرمانیه.
امروز این آرمان های حقیقی دارند به حاشیه می روند و تقریبا چیزی ازشون در جامعه نمونده...هدفِ مجمع عدالتخواهان حفظ و نشر این ارزش هاست.
اگر روزی این آرمانهای الهی به کلی فراموش بشن مطمئن باشید که آرمانهای طاغوتی در جامعه رشد خواهد کرد..فکر نکنید جامعه بدون آرمان می تونه به حیات خودش ادامه بده...نه، فقط آرمانهاش عوض میشه...
خیالی بودن دنیای ما به معنای وهم آلود بودن اهداف ما نیست...این دنیاییه که دین معتقده که بشر باید برای رسیدن بهش تلاش کنه...لازمه ی حرکت به سمت یک چیز، وجود اون چیز در ذهن شماست...
اول باید هدف رو در ذهن داشته باشید تا در گام دوم به راه های رسیدن به اون هدف بیاندیشید و در گام سوم به تدوین سازوکارهای متناسب برای رسیدن به اون هدف بپردازید و در آخر شما به هدف خود خواهید رسید...و جمله ی زیبای پیر خمین که می فرمود:"می شَد"راجع به داعش هم بذارید اینگونه جوابتون رو بدم:
پدرم تعریف می کرد که زمان جنگ امام دستور فرمودند که جوان ها خودشون رو به جبهه ها برسونن...پدرم می گفت وقتی داشتیم برای اعزام آماده میشدیم، به بعضی از دوستانمون می گفتیم:بیا بریم جبهه...دستور امامه و اطاعتش واجبه.
بعضی از اونها در جواب می گفتن:همه که نباید برن جنگ...بالاخره یه عده باید اینجا باشیم و جهاد علمی و جهاد فرهنگی و... رو انجام بدیم!!!
امروز با این حرفِ شما، نا خودآگاه به یاد اون دوران افتادم...اولین باری که پدرم رو ببینم بهشون می گم که امروز هم یه عده توی شناخت اولویت ها دچار تزلزل و کوتاهی هستند.
امروز که نوبت جهاد ایدئولوژیکه باز هم عده ای هستند که برای شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها و زحمت ها و رنج ها ، به دادن آدرس های غلط روی آوردند.

دوست گرامی...محض اطلاع شما داعش یک عده جوجه تروریست هستند.اخیرا هم توی یک عملیات کوچیک بساطشون جمع شد و دوباره با دلارهایی که از همه جای دنیا به سمتشون سرازیر شده قدرت گرفتن...داعش در مقابل ارتش عراق داره می جنگه و این جنگ هم فراز و نشیب داره...فکر میکنید ارتش عراق که داره جلوشون مقاومت می کنه توی رده بندی ارتش های دنیا چندمه؟
لطفا اگر آدرس غلط هم می دهید کمی به قد و قواره ی اون آدرس غلط بیاندیشید.

و البته بسیار پسندیده تر است اگر به اولویت های کشور بپردازید...
صادق
یکشنبه 18 خرداد 1393 06:57 ب.ظ
یک سوالی دارم از شخص روابط عمومی:
هدفتون از ایجاد تشکل چیه؟
هدف نهاییتون اینه که عدالت رو به زووووووووووووووووووووووووور
برقرار کنید
اگر غیر ازین است یک مورد موفقیت آمیز رااثبات کنید .
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم
هدف از ایجاد تشکل؟!بذارید با سوال جوابتون رو بدم...هدف امام از انقلاب اسلامی چی بود؟هدف شهدا چی بود؟!

انقلاب اسلامی حکومت اسلامی رو تاسیس کرد و پس از گذشت سی و چند سال موفق شد این حکومت رو تثبیت کنه و امروز سخت ترین و اصلی ترین مرحله ی این حرکت مقدس رو شروع کرده و اون بنا کردن تمدن عظیم اسلامیه...برای این مهم هم باید تمام ساز و کارهای غیر اسلامی، کوبیده بشه و سازوکارهای اسلامی جاشون رو بگیرن...اما عظمت این امر بر کسی پوشیده نیست و لازمه ی محقق شدن این هدف عظیم، تربیت نیروهای اندیشمند و فکوره...کسانی که بتونن فکر کنن و با کتاب و کتابخوانی بیگانه نباشن.کسانی که دغدغه اشون اسلام باشه و نه گرفتن امتیازات و سهمیه های خاص.
تربیت نیرو هم زمان بره که الحمدالله تا الان خوب بوده.


اگرچه امیرالمومنین به استناد اسناد اسلامی در بسیاری از موارد برای اجرای عدالت، شمشیر و یا تازیانه به دست میگرفتند اما این موارد برای مقابله با غارتگران بیت المال و امثالهم بوده.

در دانشگاه ما رفتارهامون بر اساس زوووووووووووووووووووووووووور نبوده و بنده متوجه فرمایشتون نمیشم!!!
ما "نه اسلحه به دست گرفتیم"..."نه تا حالا گزارشی به کمیته انضباطی دادیم"..."نه تا حالا از کسی به حراست شکایت کردیم"..."نه تا به حال از نشریه های دانشجویی شکایت کردیم"..."نه خفقان در دانشگاه ایجاد کردیم"..."نه صدای اساتید رو توی کلاس ها ضبط کردیم"..."نه صدای دانشجوها رو ضبط کردیم"..."نه بابت پاره شدن یه پوستر، دانشجویی رو به کمیته انضباطی کشوندیم"..."نه تا به حال به خاطر حرف زدن در کرسی آزاد اندیشی کسی رو به نهاد های امنیتی معرفی کردیم"..."نه کسی رو تهدید کردیم"..."نه به نهادهای امنیتی گزارش های کذب دادیم" و "نه برای جناح ها و اشخاص و گروه های خاص خم و راست شدیم"...
کافیه یا باز هم برای اینکه ثابت کنیم ما از زووووووووووووووووووووور هیچ وقت استفاده نمیکنیم و استفاده از این ابزار رو در دانشگاه و دیگر مکان های علمی، نامشروع و در تضاد با اسلام ناب می دونیم باید مثال های بیشتری براتون بیاریم؟!
در آخر فرمودید:"اگر غیر ازین است یک مورد موفقیت آمیز رااثبات کنید."
اگر چه منظورتون رو واضح نفرمودید اما تشکل عدالتخواهان در حال حاضر داره برای حرکت آماده میشه...حرکتهای بزرگ از روز اول بزرگ نبودند برادر عزیز...خود انقلاب اسلامی از چه زمانی شروع شد؟!سالها طول کشید تا این انقلاب به بار نشست و به یک حرکت عظیم تبدیل شد.
در حال حاضر مجمع بزرگترین رسالت خودش رو تربیت نیرو و تقویت اندیشه های بچه های انقلابی می دونه...
حرکتی که بدون پشتوانه ی فکری و عقیدتی صورت بگیرد، به قول امام خامنه ای: بی مایه فطیره!!!
بصیر
یکشنبه 18 خرداد 1393 01:53 ب.ظ
همه می دونن شما افراطی هستین.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : همه؟!
برای ما که همه مهم نیستن..برای ما فقط یه نفر مهمه...
امام خامنه ای:
هر جایی که مردمان عافیت طلب و راحت طلب، در وسط میدان مبارزه جایی برای خود باز نمی کنند و خطر پذیری نمی کنند، انسان های مومن و مبارز را به تندی و افراطی گری متهم می کنند.(14خرداد92)
محمد.ع
یکشنبه 18 خرداد 1393 12:19 ب.ظ
برو حاجی.یکیتون می نویسه بغلی هم پاراف می کنه.چند واحد پاس کردی؟برو درس بخون.تو دیگه نمیخواد هی همش بزنی.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام
کجا بریم عزیز؟!

چند واحد پاس کردیم؟!
تعداد واحد های پاس شده زیاد مهم نیست...مهم تعداد واحد های استفاده شده است...آدمایی که کلی واحد پاس کردن و از هیچ کدومش نه برای دنیای اسلام و نه برای آخرت خودشون استفاده نمی کنن به چه چیزی فخر می فروشن؟!
شنبه 17 خرداد 1393 11:10 ب.ظ
من که خوشم اومد. بازم از این کارا بکنید.
مریم
شنبه 17 خرداد 1393 09:29 ب.ظ
ادم ها
ادم برفی،
رفتار ها
عوضی،
فکر ها
کودکانه،
منش
خودبینی،
کاش زودتر می آمد
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : با این وجود، شرایط لازم برای رقم خوردن قتلگاهی جدید فراهمه!!!
fateme
شنبه 17 خرداد 1393 04:55 ب.ظ
salam
man khodam oonja boodam...vaghean vagheiyat ba oon che ke alan daran migan kheyli fasele dare...be nazare man ke hamash bazie...be khatere inke raise daneshgah dare mire ina ham mesle hamishe mikhan khodeshoon ro ba raise baedi khoob konan va vase hamin daran in bande khoda ro takhrib mikonan.
zemnan bayaniaro bad moghei dadin...khod manam etefaghi oomadam site daneshgah...avalan hame alan dargire darsano dovoman aksare bache ha internet shakhsi nadaran...la aghal chap mikardino mizadin toye daneshgah.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : سلام علیکم.
حق با شماست ولی به دلیل وجود برخی مشکلات تشکیلاتی امکانش برامون نیست.با این حال سعی می کنیم حدالمقدور این کار رو انجام بدیم.

ضمنا جسارت نشه ولی زبان ملی ما فارسیه پس چه بهتر که از زبان خودمون برای نوشتن فارسی استفاده کنیم.
موفق و موید باشید.
یا حق
علی
جمعه 16 خرداد 1393 09:28 ب.ظ
سلام کارتون عالیه واقعا متاسفم برا این جماعت که برا دانشجوا مشکل ایجاد میکنن..
متاسفانه بعضی تشکا های دانشگاه شدن آلت دست بعضیا .. من از شما بدلیل استقلالتون خوشم میاد..سعی کنید حفظ کنید..
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام
بزرگوارید برادر.

شما دعا بفرمایید که خدا کمک کنه تا بنای این تشکل رو بر اهداف الهیِ بنیان گذار کبیر انقلاب بر پا کنیم...یکی از این اهداف همین متاثر نشدن از کانون های فاسد قدرت و ثروته ولو اینکه رنگ و لعاب دین به خودشون مالیده باشن!!!
دانشجو
جمعه 16 خرداد 1393 08:55 ب.ظ
سلام

فقط خواستم بگم موفق باشید.
پاسخ روابط عمومی دفتر مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان : علیکم السلام
ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30